AnasayfaHastanemizİhalelerHaberlerYönetimPersonelimizBirimlerimizHasta Haklarıİletişimİletişim

Kurumumuz Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliği 01.10.2009 tarihinde Karatay (Başak tesislerinde) açmış olduğu Karatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini yeni yerine 10.02.2011 tarihinde taşınarak bölge halkına daha geniş ve kapsamlı bir hizmet anlayışıyla çalışmalarına başlamıştır.

Açılışa,Meram  Kaymakamı İrfan KENANOĞLU,Selçuklu Kaymakamı Ali Rıza ÇALIŞIR, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim ALTAY, İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan KÜÇÜKKENDİRCİ, İl Sağlık Müdür Yardımcıları Bahattin AKYÜREK, Orhan BATTIR, Mehmet DOĞRUL,İl Sağlık Müdürlüğü Ağız ve Diş Sağlığı Şube Müdürü Dt.Funda ALTIPARMAK,  Meram İlçe Müftüsü Ahmet ÖZKAN, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa AK, Selçuklu Sağlık Grup Başkanı Dr.Abdullah ÖZÜDOĞRU, Karatay Sağlık Grup Başkanı Dr.Mehmet ŞEKER, Verem Savaş Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin YÜCETAŞ, Kon Tv Haber Daire Başkanı Mustafa TATLISU  katılımlarıyla yapılan açılış töreni sonunda yetkililer tarafından semt polikliniğinin beğenildiği ve övgüyle bahsedildiği gözlenmiştir.

Karakurt Mah. Taşkapı Medrese sok. No:9 Meram Konya adresinde olan Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Merkez ilçe olan Karatay ve Meram ilçelerine hitap etmekte olup bölge halkının ulaşım açısından kolay ulaşabileceği bir konumdadır.

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği şu anda sağlık hizmeti veren Sağlık Müdürlüğümüze bağlı gününde konu Verem Savaş Dispanseri’nin üst katındadır. Yine aynı bölgede olan ÖZEL KIZILAY TİCARET BORSASI HASTANESİ ile yan yanadır. Yeni açılan Konya Ağız ve Diş Sağlığı Semt polikliniği bölge halkımıza 15 ünit, 15 Diş Hekimi 25 Yardımcı Sağlık çalışanı ile hizmet verecektir.

Kalite Politikamızla hareket ederek toplumumuza kaliteli ve sürekli hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Anasayfa     Hastanemiz     İhaleler     Haberler     Yönetim     Personelimiz     Birimlerimiz     Hasta Hakları     Kızılay Şube     İletişim
2011 Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Bugün Ziyaret Sayısı :510
Toplam Ziyaret Sayısı : 1528044