AnasayfaHastanemizİhalelerHaberlerYönetimPersonelimizBirimlerimizHasta Haklarıİletişimİletişim

 

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KURUM BİLGİLERİ 
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SAĞLIK SİGORTASINA MENSUP OLAN KİŞİLER; TC.KİMLİK NUMARASI İLE;(Kurum Sağlık Yardımlarından yararlanan kişilerin müracaat aşamasında;nüfus cüzdanı,sürücü belgesi,evlenme cüzdanı veya pasaport belgelerinden biri ile kimlik tespiti yapılacaktır)
MUHTAÇ ER VE ERBAŞ YAKINLARI;  MUHTAÇ ER VE ERBAŞ YAKINLARI TC.KİMLİK NUMARASI VE SAĞLIK KARNELERİ İLE BAŞVURUR.
YURT DIŞI SGK SAĞLIK SİGORTASINA MENSUP KİŞİLER; TC. KİMLİK NUMARASI VE SGK SAĞLIK YARDIM BELGESİ İLE İLE BAŞVURUR.
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ EMEKLİ SANDIĞI MENSUPLARI  ÇALIŞANLAR SEVK İLE,EMEKLİ OLANLAR SAĞLIK KARNELERİ İLE BAŞVURUR.
GENEL SAĞLIK SİGORTASI KAPSAMININ DIŞINDA OLAN BANKA ÇALIŞANLARI ; BANKA ÇALIŞANLARI SEVKLİ;EŞ VE ÇOCUKLARI SAĞLIK KARNESİ İLE BAŞVURUR. 
MERKEZİMİZDE HEKİM SEÇME HAKKI UYGULANMAKTADIR.İSTEDİĞİNİZ DİŞ HEKİMİNİ SEÇEBİLİR ORAL MUAYENE,TEDAVİ,PROTEZ İŞLEMLERİNİZ SEÇTİĞİNİZ DİŞ HEKİMİ TARAFINDAN YAPILACAKTIR. KURUMUMUZ                KONYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNDE MUAYENE OLMAK İÇİN 182 ( MHRS ) DEN RANDEVU ALARAK 08:00-17:00 SAATLERİ ARASINDA KAYIT YAPIMINDA YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN BELGELERLE KAYIT YAPTIRABİLİRSİNİZ. MESAİ BİTİMİNDE 17:00-23:00 SAATLERİ ARASINDA ACİL POLİKLİNİĞİMİZ HİZMET VERMEKTEDİR.

 

 

 

                 
HİZMETLERİMİZ
ADSM RANDEVU VERME SÜRELERİ TABLOSU
UYGULANACAK TEDAVİ  RANDEVU VERME SÜRELERİ 
DOLGU  Muayene tarihinden itibaren en geç 10 iş günü 
KANAL DOLGUSU Muayene tarihinden itibaren en geç 10 iş günü 
DETERTRAJ Muayene tarihinden itibaren en geç 10 iş günü 
SABİT PROTEZ Muayene tarihinden itibaren en geç 20 iş günü 
HAREKETLİ PROTEZ Muayene tarihinden itibaren en geç 20 iş günü 
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLÜM VE BRANŞLAR
ACİL POLİKLİNİĞİ
Acil Kliniğimiz hafta içi ;17:00-23:00 saatleri arasında;  hafta sonu ise sabah 08:00-23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil polikliniğimizde kanal tedavisi için randevu almış hastalarımızın kanal tedavi işlemleri yapılmakta ve kaza sonucu oluşan yaralanma,abseli vakaların müdahaleleri yapılmaktadır.
PEDODONTİ (ÇOCUK KLİNİĞİ)
0-12 yaş grubunda olan hastalarımız  için tedavi veren kliniğimizdir. Mesai saatleri içerisinde ilk muayene  diş çekimi ,dolgu ve çeşitli tedaviler yapılmaktadır.
PERİODONTOLOJİ KLİNİĞİ
Mesai saatleri içerisinde Entegre kliniklerden konsülte edilen hastalarımızın Diş eti hastalıkları (Diş eti kanaması,Diş eti çekilmesi,Diş eti büyümesi ve kemik kayıpları) bu klinikte tedavi edilmektedir.
CERRAHİ KLİNİĞİ
Mesai saatleri içerisinde Entegre kliniklerden konsülte edilen hastalarımızın 20 yaş ve gömülü diş cerrahi işlemleri bu kliniğimizde yapılmaktadır.
KLİNİKLERİMİZ (ENTEGRE)
Merkezimizde bulunan kliniklerimizde tüm ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedavileriniz  yapılmaktadır. Kayıt işleminizi yaptırdıktan sonra;istediğiniz hekime muayene olabilirsiniz.Tüm işlemleriniz kayıt yaptırdığınız klinikte devam edecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Anasayfa     Hastanemiz     İhaleler     Haberler     Yönetim     Personelimiz     Birimlerimiz     Hasta Hakları     Kızılay Şube     İletişim
2011 Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Bugün Ziyaret Sayısı :177
Toplam Ziyaret Sayısı : 1552655